2010 Series Results
2009 Results here 2011 Results here 2012 Results here 2013 Results here
Icebreaker Series Results - concluded April 4th
Helms :  1st Place T Hand 2nd Place E Towart 3rd Place Josh Wakefield
Crew :  1st Place C Scott 2nd Place Joel Wakefield 3rd Place S Hallam
Chad Series Results - concluded June 2nd
Helms :  1st Place K Holmes 2nd Place J Moore 3rd Place J Turner
Crew :  1st Place S Holmes 2nd Place S Hallam 3rd Place C Scott
Port Series Results - concluded July 11th
Laser
Helms :  1st Place R Walker
Enterprise
Helms :  1st Place J Turner 2nd Place T Smith
Crew :  1st Place S Hallam 2nd Place V Smith
Menagerie
Helms :  1st Place D Clarke 2nd Place A Gregory
Sherwood Series Results - concluded July 21st
Helms :  1st Place J Turner 2nd Place M Wright 3rd Place A Gregory
Crew :  1st Place S Hallam 2nd Place K Sparkes
Starboard Series Results - concluded July 18th
Laser
Helms :  1st Place R Walker
Enterprise
Helms :  1st Place J Turner 2nd Place T Smith
Crew :  1st Place S Hallam 2nd Place V Smith
Menagerie
Helms :  1st Place D Clarke
Crew :  1st Place Joel Wakefield
Highcliffe 1 Series Results - concluded August 14th
Helms :  1st Place A Gregory 2nd Place J Turner 3rd Place K Sparkes
Crew :  1st Place S Rodmell
Highcliffe 2 Series Results - concluded August 28th
Helms :  1st Place K Sparkes 2nd Place A Gregory
Summer Series Results - concluded September 5th
Helms :  1st Place J Turner 2nd Place T Smith 3rd Place A Gregory
Crew :  1st Place V Smith
Commodores Series Results - concluded September 8th
Helms :  1st Place J Turner 2nd Place M Wright
Crew :  1st Place K Sparkes
Fore & Aft Series Results - concluded October 24th
Laser
Helms :  1st Place R Walker 2nd Place P Housely
Enterprise
Helms :  1st Place J Turner
Crew :  1st Place S Hallam
Menagerie
Helms :  1st Place T Hand 2nd Place D Clarke
Crew :  1st Place C Scott
Frostbite Series Results - concluded December 2010
Helms :  1st Place T Hand 2nd Place J Turner 3rd Place E Towart
Crew :  1st Place C Scott 2nd Place V Smith 3rd Place C Wilkins
Masters Trophy: 1st Place J Turner 2nd Place R Walker 3rd Place A Gregory
Crews Trophy: 1st Place S Hallam
Junior Cadet: 1st Place L Gregory
Endeavor Trophy: 1st Place D Clarke
Travellers Trophy: 1st Place T Hand
2009 Results here 2011 Results here 2012 Results here 2013 Results here