2011 Series Results
2012 Results here 2013 Results here 2014 Results here
Icebreaker Series Results - concluded April 3rd
Gold Helms :  1st Place T Hand 2nd Place J Turner 3rd Place J Moore
Silver Helms :  1st Place R Croft 2nd Place T Smith 3rd Place D Clarke
Crew :  1st Place T Croft 2nd Place S Hallam 3rd Place J Wright
Port Series Results - concluded July 17th
Gold Helms :  1st Place J Turner
Silver Helms :  1st Place T Smith 2nd Place P Housely 3rd Place D Clarke
Crew :  1st Place V Smith
Starboard Series Results - concluded May 29th
Gold Helms :  1st Place T Hand 2nd Place R Walker 3rd Place M Payne
Silver Helms :  1st Place P Dyne 2nd Place M Warner
Crew :  1st Place L Mills
Chad Series Results - concluded June 1st
Gold Helms :  1st Place T Hand 2nd Place T Croft 3rd Place J Turner
Silver Helms :  1st Place P Housely 2nd Place M Wright 3rd Place A Gregory
Crew :  1st Place C Scott 2nd Place J Wright 3rd Place C Wilkins
Sherwood Series Results - concluded July 20th
Gold Helms :  1st Place J Turner
Silver Helms :  1st Place M Wright 2nd Place A Gregory 3rd Place R Nettleton
Crew :  1st Place S Hallam 2nd Place K Sparkes 3rd Place M Clarke
Commodores Series Results - concluded September 7th
Silver Helms :  1st Place M Wright 2nd Place S Castledine 3rd Place R Nettleton
Crew :  1st Place K Sparkes
Highcliffe 1 Series Results - concluded August 20th
Helms: 1st Place A Gregory
Highcliffe 2 Series Results - concluded September 10th
Helms :  1st Place J Turner 2nd Place A Gregory 3rd Place L Gregory
Crew :  1st Place S Hallam
Summer Series Results - concluded September 11th
Gold Helms :  1st Place J Turner 2nd Place R Walker
Silver Helms :  1st Place D Clarke
Fore & Aft Series Results - concluded October 23rd
Gold Helms :  1st Place T Croft 2nd Place J Turner 3rd Place M Payne
Silver Helms :  1st Place M Reckless 2nd Place P Dyne 3rd Place A Gregory
Crew :  1st Place S Hallam 2nd Place C Wilkins 3rd Place L Mills
Frostbite Series Results - concluded December 2011
Gold Helms :  1st Place M Reckless 2nd Place J Turner 3rd Place R Walker
Silver Helms :  1st Place D Clarke 2nd Place P Housely 3rd Place A Gregory
Crew :  1st Place V Smith 2nd Place L Mills
Masters Trophy: 1st Place J Turner 2nd Place A Gregory 3rd Place M Wright
Crews Trophy: 1st Place S Hallam 2nd Place K Sparkes 3rd Place L Mills
Senior Cadet: 1st Place L Gregory
Junior Cadet: 1st Place M Clarke 2nd Place E Bartlam 3rd Place I Pickering
Endeavor Trophy: 1st Place R Nettleton & R Frost
Travellers Trophy: 1st Place T Hand
2012 Results here 2013 Results here 2014 Results here